Aero Purjetajate Liit
Registrikood 80609821,  Purje tn 8, 11911, Tallinn, Harju maakond,
Tel +372 5064852, E-post: info@rsaero.ee

Leia meid kaardilt:

Vaata kaarti
Vajuta "Näita kaarti", et nõustuda Google'i privaatsuspoliitikaga ning näha kaarti.

Purjetajad


  1. EST 4234   Andres Haavel  tel 505 0595  andres.haavel@rsaero.ee

  2. EST 2257  Andres Rohtla  tel 507 9331  andres.rohtla@dak.ee 

  3. EST 4424   Liina Kolk  tel 5341 1463  kolkliina@gmail.com

  4. EST 4425   Silvia Johanna Haavel  tel 528 6340  silvia@rssailors.ee

  5. EST 2252   Kristo Õunap  tel 525 2234  kristo.ounap@gmail.com

  6. EST 1876  Gerhard Eberle  tel +491 7275 23021

  7. EST 1929  Joosep Laus  tel 5336 4213  lausjoosep@gmail.com

  8. EST 4426   Ants Haavel  tel 502 8911  haavelants@me.com 

  9. EST 3771  Ksenia Drozd  tel 5982 2801  6698814@gmail.com

  10. EST 2087   Marko Lilienthal  tel 5624 0213  marko@ltt.ee

  11. EST 2086  Ingrid Randlaht tel 553 0110  ingrid@est.ee 

  12. EST 2254  Jaak Jõgi  tel 501 0605   jaakjogi@hot.ee

  13. EST 2256   Siim Oskar Hääl  tel 5855  2333  siimoskar.haal@gmail.com

  14. EST 3959   Priit Pikk  tel 504 0381  priit.pikk@gmail.com

  15. EST 2089   Andrias Sillaste  tel 8872222  andriasest@gmail.com

  16. EST 3891   Rait Rand  tel 528 7119  rait.rand@gmail.com 

  17. EST 3906   Ülar Mark tel 503 8872  ular.mark@gmail.com

  18. EST 3957   Meri Kris Jaama  merikris.jaama@gmail.com

  19. EST 1877   Genri Mihhalap - UKP

  20. EST 1871   Ramon Tisler - UKP

  21. EST 1873   Andreas Kotkas - UKP

  22. EST 1837   Aleksander Arand Susi - UKP

  23. EST 1831   Cedric Sabul - UKP

  24. EST 2088   Jens Randlaht - Hara Seilamise Selts

  25. EST 2253   Kirke Külmsaar - Hara Seilamise Selts

  26. EST 1086   Johanna Süda - Hara Seilamise Selts

  27. EST 4407   Martin Käerdi  tel 501 7793

  28. EST 4408   Martin Sepp  tel 5340 6806

  29. EST 2255   Paavo Truu  tel 516 0231

  30. EST 1781  Maardu Purjespordikool



Treenerid

Aero Meistriklass Pirita

  • iga teisipäev ja neljapäev kell 17:30
  • treeninguid viivad läbi Eesti parimad Aero purjetajaid
  • info andres.haavel@rsaero.ee, 50 50 595


Liina Kolk
  - Tallinn
  • Uku Kuusk Purjespordikool
  • e-post: kolkliina@gmail.com
  • Tel: +372 5341 1463  
  • purjespordikool.ee

Hara Seilamise Selts


Saaremaa Merispordiselts - Roomassaare RS Aero baas

  • Aero purjetajad on oodatud ühineme noorpurjetajate treeninguga (suvel E - L kella 11:00 - 14:00)
  • treener Kristiina Klaos
  • e-post: kristiina@saaremaamerispordiselts.ee
  • Tel: +3725516047
  • Tasumine: toeta SMS noorpurjetamist  - EE241010602009703000 SEB  (näiteks 100 EUR nädal).
Eisma Sadam
  • treener Martin Sepp 
  • e-post: info@eismasadam.ee 
  • Tel: +372 53406806